4 C
Struga
Monday, November 28, 2022
spot_img

13 viktima dhe 469 raste të reja me Covid-19

Nga Ministria e Shëndetësisë, informojnë se gjatë 24 orëve të fundit nga 3296 testime të realizuara, 469 persona kanë rezultuar pozitivë me virusin korona. Instituti i Shëndetit Publik në 24 orët e fundit ka regjistruar 375 pacientë të shëruar, ndërkaq, 13 pacientë e kanë humbur betejën me Covid-19.

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles