5 C
Struga
Sunday, April 21, 2024
spot_img

13 viktima dhe 377 raste të reja me Covid-19

Gjatë 24 orëve të fundit janë regjistruar 377 të infektuar, ku sipas Ministrisë së Shëndetësisë janë regjistruar 13 viktima dhe 307 kanë fituar betejën me Covid-19.

Që nga fillimi i pandemisë në vendin tonë janë regjistruar 219,100 të infektuar, 7,723 kanë humbur jetën, ndërsa të shëruar plotësisht janë 205,700.

Raste aktive në vend i kemi 5,677.

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles