23 C
Struga
Saturday, May 18, 2024
spot_img

13 viktima dhe 1732 raste të reja me COVID-19

ISHP ka bërë të ditur se 1732 persona kanë rezultuar pozitiv gjatë 24 orëve të fundit.

Po ashtu, bëhet me dije se janë 13 persona që kanë ndërruar jetë ndërsa janë shënuar edhe 1035 të shëruar.

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles