14.9 C
Struga
Saturday, May 18, 2024
spot_img

11 viktima dhe 410 raste të reja me Covid-19

Ministria e Shëndetësisë njofton se gjatë 24 orëve të fundit janë kryer 2674 teste të kryera nga të cilat 410 persona kanë rezultuar pozitiv ndaj Covid-19, dhe atë në Shkup-185, Kumanovë-13, Tetovë-10, Prilep-22, Manastir 31, Gostivar-1, Kavadar-14, Shtip-14, Veles-14, Ohër-15, Strumicë-15, Koçanë-10, dhe të tjera…

Ndërkohë nga Instituti i Shëndetit Publik njoftojnë për 290 pacientë të cilët janë shëruar dhe 11 të cilët kanë humbur betejën nga Covid-19.

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles