18 C
Struga
Friday, April 12, 2024
spot_img

11 viktima dhe 2071 raste të reja me Covid-19

Janë regjistruar 2071 raste të reja me COVID-19 në Maqedoninë e Veriut, shkruan Alsat.

Po ashtu, janë shënuar edhe 11 viktima, derisa numri i të shëruarve është 1450.

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles