15 C
Struga
Saturday, May 25, 2024
spot_img

11 viktima dhe 135 raste të reja me Covid-19

Në 24 orët e fundit janë regjistruar 135 raste të reja me Covid-19. Nga Instituti i Shëndetit Publik njoftojnë se janë shëruar 330 pacientë, përcjell Alsat. Ndërsa betejën me Covid-19 e kanë humbur 11 pacientë.

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles