10 C
Struga
Friday, May 17, 2024
spot_img

11 raste të reja me COVID-19 në Kosovë

Asnjë i vdekur dhe 11 raste pozitive me COVID-19 janë regjistruar në 24 orët e fundit në Kosovë, njofton Ministria e Shëndetësisë së Kosovës.

Ndërkohë, 11 persona janë shëruar dhe 314 raste janë aktive në gjithë vendin.

Sa i përket vaksinimit, numri i qytetarëve të imunizuar ka shkuar në mbi 1.65 milionë.

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles