6 C
Struga
Sunday, May 12, 2024
spot_img

10 viktima dhe 511 raste të reja me Kovid-19 në 24 orët e fundit

Gjatë 24 orëve të fundit sipas njoftimit të Ministrisë së Shëndetësisë janë regjistruar 511 raste të reja të të infektuarve me Kovid-19. Numri më i madh i të infektuarve është regjistruar në Shkup, 247, Kumanovë-54, Veles-29, Manastir-20, e kështu me radhë. Ndërkohë nga Instituti i Shëndetit Publik (ISHP) njoftojnë për 497 pacientë të shëruar dhe 10 të tjerë të cilët e kanë humbur betejën me koronavirusin.

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles