14.9 C
Struga
Saturday, May 18, 2024
spot_img

10 viktima dhe 156 raste të reja me Covid-19

Gjatë 1 039 testime të kryera gjatë ditës së sotme kanë rezultuar pozitivë 156 persona të infektuar me Kovid-19. Numri më i madh i të infektuarve është regjistruar në Shkup me 91 raste, Manastir 13, Kavadar 19 etj. Gjatë ditës së sotme kanë ndërruar jetën edhe 10 pacientë, 4 vetëm në Shkup dhe nga 1 në qytete të ndryshme të vendit. Ndërkohë janë shëruar edhe 326 pacientë. Në vend janë 7 859 raste aktive me Koronavirus.

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles