10 C
Struga
Monday, February 26, 2024
spot_img

1 janari ditë pushimi për të gjithë qytetarët

Ministria e Punës dhe Politikës Sociale njofton se në përputhje me Ligjin për festat e Republikës së Maqedonisë, 1 janari 2022 është ditë jopune për të gjithë qytetarët.

Në të njëjtën kohë, Ministria e Punës dhe Politikës Sociale uron qytetarët për Vitin e Ri.

Në vitin e ardhshëm 2022 do të vijojnë ditë të reja jopune.

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles