14.3 C
Struga
Wednesday, October 4, 2023
spot_img

Исчезнува жена во Струга

На 14.01.2022 година Б.А. (45) од Струга, во надлежната полицисла станица пријави дека од семејниот дом се оддалечила неговата сопруга.Се преземаат мерки за нејзино пронаоѓање.

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles