12 C
Struga
Monday, March 4, 2024
spot_img

Владата вечерва ќе одржи и втора седница

Владата на Република Македонија денеска, 17.01.2022 година (понеделник), ќе ја одржи втората редовна седница.

За заклучоците и одлуките од седницата, којашто е предвидено да започне во 21:30 часот, јавноста ќе биде информирана со соопштение, веднаш по нејзиното завршување.

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles