4.8 C
Struga
Saturday, April 20, 2024
spot_img

Блерим Ризаи се назначува директор на “Македонија Пат” во Струга

Нов директор на ЈП “Македонија Пат” во Струга е назначен Блерим Ризаи.

На директорот му посакуваме успех во новата работа.

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles