2.4 C
Struga
Friday, December 8, 2023
spot_img

Zjarr në Tetovë, 3 të asfiksuar dhe 1 i lënduar

Si pasojë e zjarrit të sotëm që përfshiu një objekt privat , sipas Mjekut të ndihmës së shpejtë
deri tani janë tre persona të asfiksuar dhe një tjetër i lënduar informon Tetovasot.Mjeku i ndihmës së shpejtë në një deklaratë përmedia tha se për momentin janë vetëm këto informacione ndërsa për zhvillimet tjera do të informojnë në vazhdim.

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles