6 C
Struga
Wednesday, December 7, 2022
spot_img

Vjedhje në xhaminë e fshatit Tatesh

Më datë 11.06.2022 në ora 05.45 në Njësinë për Punë të Brendshme Strugë është raportuar se me ndihmën e një sendi të fortë është hyrë në xhaminë e fshatit Tatesh i Poshtëm i Strugës dhe janë konfiskuar para. Po merren masa për zbardhjen e plotë të rastit. SPB -Ohër, Zëdhënëse Merlina Islami

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles