14 C
Struga
Friday, December 1, 2023
spot_img

Veleshta kundër Ziadin Selës pasi caktoi Syrija Rashitin dhe Premtime Zylalin anëtar kryesie – Anashkalove bastionin e Aleancës

Pas caktimin nga Ziadin Sela të Syrija Rashitit dhe Premtime Zylalit, si anëtar kryesie, vijnë edhe pakënaqësitë e para brenda partisë.

Veleshta ka reaguar ashpër kundër kryetarit Sela, duke u shprehur se më këtë zgjedhje Sela ka anashkaluar Veleshtën, bastionin e Aleancës dhe ka zgjedhur si anëtar kryesie humbësit disa herë në zgjedhje.

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles