12.7 C
Struga
Thursday, September 29, 2022
spot_img

Urimi i Drejtorit të NP ”Ujësjellës dhe Kanalizim”-Strugë, Doc.Dr.Dashmir Nasufi, me rastin e festës së Kurban Bajramit

Para se të kërkojmë lumturi dhe prosperitet, duhet të kërkojmë mëshirë. Allahu na mbuloftë mëshirën e tij në këtë ditë të madhe.

Kjo është dita kur duhet t’i falënderojmë dritës hyjnore për të gjitha gjërat e mrekullueshme që na rrethojnë.
Dijeni se Allahu është gjithmonë me ju për t’ju ndihmuar në çdo hap të rrugës.

Kapeni momentin dhe jini të lumtur, sepse shumë pak nevojitet për të bërë një jetë të lumtur, gjithçka është brenda vetes dhe mënyrës suaj të të menduarit.

Ky Bajram ju sjelltë gëzime të pakufizuara, ju realizofshin të gjitha dëshirat në këtë ditë të shenjtë dhe qofshi të bekuar ju dhe familja juaj.

Allahu ju haptë dyert e lumturisë dhe begatisë juve dhe familjeve tuaja.

GrëzuarKurbanBajramin

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles