16.3 C
Struga
Saturday, October 1, 2022
spot_img

Sulmuan fizikisht 21 vjeçarin nga Struga, ndalohen dy persona nga fshati Veleshtë

Më datë 07.08.2022, në ora 19:35, në Stacionin e Policisë në Strugë janë ndaluar I.V.(45) dhe N.V.(22), të dy nga fshati Veleshtë i Strugës, të cilët paraprakisht në rrugën “Partizanska” në Strugë e kishin sulmuar fizikisht A.H (21) nga Struga .Pas dokumentimit të plotë të ngjarjes, kundër sulmuesve do të ngrihen paditë e duhura . SPB Ohër , Zëdhënëse Merlina Islami

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles