6 C
Struga
Saturday, January 28, 2023
spot_img

Strugë, sulmohet fizikisht 18 vjeçari nga Dibra

Më datë 30.11.2022 në Njësinë për Punë të Brendshme Strugë është raportuar se në rrugën “Proleterski Brigadi ”në Strugë është bërë prishja e rendit dhe qetësisë publike me sulm fizik të kryer nga N.J. dhe A.I, të dy nga Prilepi, kundër E.L (18) nga Dibra. Ndaj sulmuesve do të ngrihet padi e duhur! SPB Ohër , Zëdhënëse Merlina Islami

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles