24 C
Struga
Saturday, September 23, 2023
spot_img

ShFK”Zini Hani”-f.Veleshtë ndau shpërblime për suksesin e arritur të nxënësve në Garat Republikane

📚ShFK”Zini Hani”-f.Veleshtë ndau shpërblime për suksesin e arritur të nxënësve në Garat Republikane📚

🔅Sot më 30.05.2023 (e martë) drejtoresha znj.Egzona Shej në bashkëpunim me Bashkësinë Lokale të Veleshtës ndau shpërblime për suksesin e arritur të nxënësve në Garat Republikane në lëndën e Biologjisë dhe Gjuhës Angleze, në mentorimin e mësimdhënësve:
👩‍🏫 Makfiret Dika👏
👩‍🏫 Lulvere Tuda👏
👩‍🏫 Nora Rramani👏
Dhe nxënësit:
🌟🥈Nexhmije Zhuta🥈🌟
🌟Rushon Bojku
🌟Edi Gjurra

🔅Drejtoresha znj.Egzona Shej tha se shpreson që këto shpërblime të jenë nxitje shtesë për nxënësit që të vazhdojnë të ndjekin prirjet dhe pasionet e tyre, dhe që mësimet shkollore dhe dijet e marra t’i shfrytëzojnë kudo që do të punojnë në të ardhmen.

Urime për të gjithë nxënësit dhe mësimdhënësit e kësaj shkolle për suksesin e arritur.

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles