6 C
Struga
Saturday, January 28, 2023
spot_img

SHFK “Zini Hani”-Veleshtë feston ditën e flamurit si asnjëherë më parë

28 Nëntori, dita e flamurit kombëtar shqiptar, u shënua edhe në shkollën fillore “Zini Hani”-Veleshtë. Drejtoresha e shkollës, Egzona Sheji, gjatë fjalimit uroi ditën e flamurit për të gjithë shqiptarët, njëkohësisht uroi edhe patronatin e shkollës fillore “Zini Hani”-Veleshtë.

Nxënësit e shkollës me këngë dhe valle patriotike festuan këtë ditë të madhe për mbarë kombin shqiptar.

Festofshin edhe shumë vite të tjera! Gëzuar!🇦🇱

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles