23 C
Struga
Tuesday, July 16, 2024
spot_img

Priten sot çmime të reja të derivateve të naftës

Komisioni Rregullator për Energjetikë (KRRE) gjatë ditës së sotme duhet të sjell vendim për çmimet e reja të derivateve të naftës. Nëse do të ketë sërish rritje të çmimeve të derivateve do të mësohet pas përfundimit të mbledhjes së KRRE-së, diku në mesditë. Çmimet eventuale të reja do të hyjnë në fuqi në mesnatë dhe do të vlejnë deri të hënën e ardhshme.

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles