15.9 C
Struga
Saturday, October 1, 2022
spot_img

Prishi rendin dhe qetësinë publike në spitalin e Strugës, ndalohet 21 vjeçari nga fshati Bogovicë

Më 10.08.2022, rreth orës 03:00, në Stacionin e Policisë në Strugë është ndaluar A.R.(21) nga fshati Bogovicë i Strugës. Ai më parë në Spitalin e Përgjithshëm në Strugë ka prishur rendin dhe qetësinë publike me të bërtitura dhe sjellje agresive. Ndaj tij do të ngrihet padi e duhur. SPB Ohër, Zëdhënëse Merlina Islami

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles