2.6 C
Struga
Wednesday, March 29, 2023
spot_img

Prishet rendi dhe qetësia publike në një objekt hotelierik në fshatin Vevçan

Me datë 29.01.2023 në ora 01:30, në afërsi të një objekti hoteliere në Vevçan, u bë prishja e rendit dhe qetësisë publike nga një përleshje mes J.T. nga fshati Oktis i Strugës dhe AR (21) nga Vevçani. Ndaj tyre do të ngrihet padi e duhur . SPB Ohër , Zëdhënëse Merlina Islami

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles