2.6 C
Struga
Wednesday, March 29, 2023
spot_img

Përleshje fizike në rrugën “Risto Krle” në Strugë

Me datë 31.01.2023 në ora 23:45 në një ndërtesë në rrugën “Risto Krle” në Strugë, është bërë prishja e rendit dhe qetësisë publike nga një përleshje fizike mes I.B.(59) dhe G.P.(36), të dy nga Struga. Ndaj tyre do të ngrihet padi e duhur. SPB Ohër, Zëdhënëse Merlina Islami

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles