4 C
Struga
Monday, November 28, 2022
spot_img

Aktuale

Mbi 150 civilë janë vrarë në Kiev që nga fillimi i luftës

Më shumë se 150 civilë, përfshirë katër fëmijë, janë vrarë dhe 678 struktura janë dëmtuar ose shkatërruar nga sulmet me bomba dhe raketa ruse...

Maqedoni

- Reklamë -spot_img

Strugë

SHFK “Zini Hani”-Veleshtë feston ditën e flamurit si asnjëherë më parë

28 Nëntori, dita e flamurit kombëtar shqiptar, u shënua edhe në shkollën fillore “Zini Hani”-Veleshtë. Drejtoresha e shkollës, Egzona Sheji, gjatë fjalimit uroi ditën...

Botë

Mbi 150 civilë janë vrarë në Kiev që nga fillimi i luftës

Më shumë se 150 civilë, përfshirë katër fëmijë, janë vrarë dhe 678 struktura janë dëmtuar ose shkatërruar nga sulmet me bomba dhe raketa ruse...
0FansLike
0FollowersFollow
- Reklamë -spot_img

Më të shikuarat

- Reklamë -spot_img
- Reklamë -spot_img

Lajmet e Fundit

- Reklamë -spot_img
- Reklamë -spot_img