15.9 C
Struga
Saturday, October 1, 2022
spot_img

Aktuale

Maqedoni

- Reklamë -spot_img

Strugë

Botë

Конгресот на САД одобри 12,3 милијарди долари воена помош за Украина

Американскиот Конгрес денеска одобри помош од 12,3 милијарди долари наменети за Украина за да се бори против руската инвазија. Пакетот вклучува три милијарди долари за...
0FansLike
0FollowersFollow
- Reklamë -spot_img

Më të shikuarat

- Reklamë -spot_img
- Reklamë -spot_img

Lajmet e Fundit

- Reklamë -spot_img
- Reklamë -spot_img