12.7 C
Struga
Wednesday, September 28, 2022
spot_img

Paditet penalisht 50 vjeçari nga fshati Ladorisht, për kryerjen e veprës penale “shantazh”

Njësia për Punë të Brendshme Strugë ka ngitur padi penale kundër M. P (50) nga fshati Ladorishtë i Strugës për shkak të dyshimit të bazuar për kryerjen e veprës penale “shantazh”. Gjatë vitit 2021, ai vazhdimisht i ka dërguar mesazhe një personi nga një fshat tjetër i Strugës dhe i ka kërkuar para për një marrëveshje fejese të ndërprerë më parë mes anëtarëve të dy familjeve. SPB -Ohër , Zëdhënëse Merlina Islami

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles