6 C
Struga
Monday, December 11, 2023
spot_img

Njoftim nga NP ”Ujësjellës dhe Kanalizime”-Strugë

Të nderuar qytetarë,

Ju njoftojmë se, për shkak të punimeve në rrjetin e ujësjellësit, do të ketë shtypje të ulët në furnizimin me ujë në disa nga fshatrat e Strugës si: Veleshtë, Belicë e Poshtme, Belicë e Sipërme, Livadhi, Bixhovë, Novosellë, Tatesh, etj.
Faleminderit për mirëkuptimin.

Me respekt,

NP “Ujësjellës dhe Kanalizime”-Strugë

Почитувани граѓани,

Ве известуваме дека поради работите во водоводната мрежа низок притисок во водоснабдувањето ќе има во некои од струшките села како што се: Велешта, Долна Белица, Горна Белица, Ливада, Биџово, Новосело, Татеши, итн.
Ви благодариме за разбирањето.

Со почит,

ЈП „Водовод и Канализација“ -Струга

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles