16 C
Struga
Friday, December 1, 2023
spot_img

Njoftim nga “NP Ujësjellës dhe Kanalizime-Strugë”

Të nderuar qytetarë,

Ju njoftojmë se sot (28.10.2021), për shkak të punimeve nga “EVN”, në qytetin e Strugës do të ketë mungesë uji ose shtypja do të jetë e vogël, nga ora 10:30 deri në orën 14:00.
Faleminderit për mirëkuptimin!

Me respekt,

“NP Ujësjellësit dhe Kanalizimeve-Strugë”

Почитувани граѓани,

Ве известуваме дека денеска (28.10.2021) поради изведување работи на „ЕВН“, во градот Струга ќе има недостаток на вода или притисокот ќе биде мал, од 10:30 до 14:00 часот.
Ви благодариме на разбирањето!

Со почит,

„ЈП Водовод и Канализација-Струга“

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles