6.5 C
Struga
Wednesday, March 22, 2023
spot_img

Njoftim nga NP ”Ujësjellës dhe Kanalizim”-Strugë

Të nderuar qytetarë,

Ju njoftojmë se, ditën e hënë (17.10.2022), për shkak të punimeve në rrjetin e ujësjellësit, do të bëhet ndërprerja e furnizimit me ujë të pijshëm në të gjithë territorin e komunës së Strugës, nga ora 09:00 deri në orën 13:00.
Faleminderit për mirëkuptimin!

Me respekt,

NP “Ujësjellës dhe Kanalizim”-Strugë

Почитувани граѓани,

Ве известуваме дека во понеделник (17.10.2022 год), поради изведување работи во водоводната мрежа, ќе се прекинит снабдувањето со вода за пиење на целата територија на општина Струга од 09:00 до 13:00.
Ви благодариме на разбирањето!

Со почит,

JП „Водовод и Kанализација“ – Струга

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles