19 C
Struga
Saturday, June 10, 2023
spot_img

MPB Maqedoni: Arrestohet një 26-vjeçar, kërkohej me urdhërarrest ndërkombëtar

Sot (25.05.2023) në orën 00.05 në autostradën A1, në drejtim nga Negotina për në Gradsko, është arrestuar nga zyrtarët policorë shtetasi R.J, 26 vjeç nga Shtipi.

Ai kërkohej me flet arrest ndërkombëtar pasi gjatë vuajtjes së dënimit është arratisur nga burgu i Shtiptit.

R.J është ndaluar dhe dërguar në QNK – Shtip për vuajtjen e pjesës tjetër të dënimit.

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles