24 C
Struga
Sunday, August 14, 2022
spot_img

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Moti sot në vend do të jetë me vranësira të ndryshueshme, ndërsa kah fundi i ditës vranësirat do të ulen.

Temperatura minimale do të jetë në interval prej -7 deri në 3, ndërsa ajo maksimale do të arrij prej 5 deri në 13 gradë celsius.

Në Shkup moti do të jetë i njëjtë, kryesisht me vranësira dhe kah fundi i ditës vranësirat do të zvogëlohen, ndërsa temperatura maksimale do të arrijë deri në 8 gradë celsius.

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles