26 C
Struga
Monday, August 15, 2022
spot_img

Lëndohet nga energjia elektrike një i mitur nga Llabunishti

Më datë 04.08.2022 në ora 21:10 në Stacioinin policor të Veleshtës është raportuar se një i mitur nga fshati Labunishtë është sjellë me lëndime në një objekt privat shëndetësor në fshatin Veleshtë. Oficerët e policisë kanë kryer kontroll dhe është konstatuar se i mituri ka pësuar lëndime në oborrin e tij kur ka prekur një gardh pranë të cilit kishte linja të ulëta të energjisë elektrike. Për ngjarjen është njoftuar prokurori publik dhe po punohet për zbardhjen e rastit. SPB Ohër , Zëdhënëse Merlina Islami

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles