2 C
Struga
Friday, December 8, 2023
spot_img

Komunikacioni në Maqedoni po zhvillohet në rrugë me lagështi

Lidhja Auto-Moto e Maqedonisë njofton se komunikacioni në vend po zhvillohet pandëprerë dhe në rrugë me lagështi.

Nga atje thonë se komunikacioni jashtë mjediseve urbane po zhvillohet me intensitet të moderuar.

Nga LAMM paralajmërojnë shoferët që të kenë kujdes me shpejtësinë e automjeteve, veçanërisht gjatë luginave të vendit ku mund të ketë rrëshqitje të dheut.

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles