13.7 C
Struga
Wednesday, May 31, 2023
spot_img

Kievi ka konfirmuar se negociatat me Rusinë do të fillojnë nesër 

Zëvendësministri i Brendshëm i Ukrainës, Yevgeny Yenin, ka thënë se bisedimet midis delegacioneve ruse dhe ukrainase në kufirin ukrainas-bjellorusi pranë lumit Pripyat do të zhvillohen të hënën në mëngjes sipas kohës lokale, raportojnë mediat.

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles