20 C
Struga
Sunday, August 14, 2022
spot_img

Grubi: BDI po rritet, më e madhe se të gjitha të tjerat bashkë

Pas publikomit të anketës në të cilën shihet se Bashkimi Demokratik për Integrim është partia që fiton bindshëm në kampin politik shqiptar, ka reaguar zëvendëskryeministri i parë, Artan Grubi.

Nëpërmes një statusi Grubi ka thënë se BDI-ja e Ahmetit po rritet dhe se është vet, më e madhe se të gjitha partitë e tjera nëse bëhen bashkë.

“BDI-ja po rritet. Ju faleminderit”, ka shkruar Grubi.

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles