2.6 C
Struga
Wednesday, March 29, 2023
spot_img

Grubi: BDI është vlerë kombëtare! Nga një BDI e fortë përfitojnë qytetarët dhe vendi!

Pas zgjedhjes së anëtarëve të kryesisë qëndrore në BDI, zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Ministër për Sistem Politik dhe Marrëdhënie Ndërmjet Bashkësive, Artan Grubi ka shkruajtur se nga një BDI e fortë përfitojnë qytetarët dhe vendi.

“BDI është vlerë kombëtare.Me transmetim të drejtëpërdrejtë në media, BDI zgjodhi kryesinë qëndrore dhe shpalli zgjedhjet brendapartiake në forumin rinor dhe degët e BDI. Nga një BDI e fortë përfitojnë qytetarët dhe vendi! Bashkë është më mirë

🤝

“, ka shkruar Grubi.

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles