6 C
Struga
Saturday, January 28, 2023
spot_img

Gjermani/ Shqiptari vret ish-bashkëshorten e tij në vendin e punës

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Gjermani, ku dyshohet se një shqiptar ka vrarë ish-bashkëshorten e tij, 44-vjeçare.

Ngjarja raportohet se ka ndodhur ditën e shtunën në fshatin Markdorf në Baden Ëurttenberg.

47-vjeçari ka shkuar në vendin e punës së viktimës ku edhe e ka qëlluar për vdekje, ndërsa mësohet se ka qenë nën efektin e alkoolit.

Shqiptari i cili tentoi të arratisej duke marrë një taksi është kapur dhe dërguar në paraburgim, ndërsa policia po punon për zbardhjen e krimit.

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles