22.5 C
Struga
Tuesday, July 16, 2024
spot_img

Gjendet trupi i pajetë i një 84 vjeçari në fshatin Vevçan

Më datë 09.10.2022, në ora 10:10, në stacionin e policisë në fshatin Veleshtë të Strugës është raportuar se në shtëpinë familjare në Vevçan është gjetur i ndjeri N.K.(84). Mjeku nga Qendra Shëndetësore Vevçan ka konstatuar vdekjen pa shenja të dukshme dhune, ndërsa prokurori publik dhe ekipi i Njësisë për Punë të Brendshme Strugë kanë kryer kqyrje. SPB Ohër , Zëdhënëse Merlina Islami

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles