24 C
Struga
Thursday, July 11, 2024
spot_img

Ermira Musa Nura zgjidhet prokurore në Prokurorinë e Strugës

Këshilli i Prokurorëve Publikë në seancën e 80-të zgjodhi 18 prokurorë publikë në 12 prokurori publike në mbarë vendin dhe një prokuror themelor publik në PTHP Shtip.

Në Prokurorinë e Strugës u zgjodh prokurore Ermira Musa Nura.

Prokurores së re i urojmë suksese në detyrë.

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles