18 C
Struga
Wednesday, September 27, 2023
spot_img

BDI Strugë: Sonte u bë hapja e shtabit në Llabunishtë

✅Sonte u bë hapja e shtabit në Llabunishtë✅Vizita e fundit për sot ishte në Llabunisht, ku na u rezervua një pritje madhështore dhe tejet e ngrohtë.Mbështetja e Llabunishtit nuk na ka munguar kurrë, por kësaj radhe do të jetë edhe më e madhe edhe më e fortë.Kemi punuar dhe realizuar shumë projekte për Llabunishtin në këtë mandat. Do të punojmë dhe realizojmë akoma dhe më shumë mandatin e ardhshëm, në infrastrukturë, arsim, sport dhe gjithandej ku është e nevojshme.Llabunishti qëndron fuqishëm pas Agjendës së gjelbër.💚Zgjidh jetë, voto blertë!💚Rretho numrin 3!✅Вечерва се отвори штабот во Лабуништа✅Последната посета за денес беше во Лабуништа, каде што бевме пречекани со достоинствен и величествен прием.Поддршката на Лабуништа никогаш не изостана, но овој пат ќе биде уште поголема и посилна.Работевме и реализиравме многу проекти за Лабуништа во овој мандат. Ќе работиме и ќе реализираме уште повеќе проекти следниот мандат, во инфраструктурата, образованиет, спорт и каде и да е потребно.💚Избери живот, гласај зелено!💚Заокружи број 3!

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles