4 C
Struga
Monday, November 28, 2022
spot_img

Arrestohet 24 vjeçari nga Struga

Më datë 18.11.2020 në ora 22:30, në Njësinë për Punë të Brendshme Strugë është arrestuar O.D.(24) nga Struga për kundërvajtje sipas nenit 113 të Ligjit për peshkim dhe akuakulturë. Gjatë kontrollit të ushtruar në bregun e lumit Drini i Zi në afërsi të Strugës, oficerë policor gjetën dhe sekuestruan një qese të tij, e mbushur me ngjalë. Pas dokumentimit të plotë të rastit do të ngrihet padi e duhur. SPB Ohër

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles