6 C
Struga
Saturday, January 28, 2023
spot_img

Aksident rrugor në Strugë

Më datë 23.01.2023 rreth orës 19:30 në Njësinë për Punë të Brendshme Strugë është raportuar se në kryqëzimin e rrugëve “Marks Engels” dhe “Risto Krle” në Strugë, automjeti i tipit ”Audi” me targa të Strugës, i drejtuar nga D.F.(23) nga fshati Frëngovë i Strugës ka goditur këmbësorët T.Sh, (64) dhe V.Sh.(60), të dy nga Struga. Në aksident T.Sh. ka pësuar lëndime të rënda trupore, ndërsa V.Sh. ka pësuar lëndime trupore, të konstatuara në spitalin “Shën Erazmo ” në Ohër. Me autorizim të dhënë nga Prokurori Publik, ekipi i Njësisë për Punë të Brendshme Strugë ka kryer kqyrje në vendngjarje . SPB Ohër,Zëdhënëse Merlina Islami

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles