14.8 C
Struga
Wednesday, September 27, 2023
spot_img

Aksident në hyrje të Tetovës, kamioni humb kontrollin dhe kalon në drejtim të kundërt të autostradës

Në hyrje të Tetovës, kamioni i drejtuar nga shofer i Malit të Zi ka kaluar në drejtimin e kundërt të autostradës pasi ka humbur kontroll.

Sipas informacioneve të siguruara disa persona kanë arritur që ta nxjerin shoferin të gjallë.

Policia ka arritur në vendin e ngjarjes dhe po hetohet rasti i plotë se si erdhi deri te aksidenti.

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles