2 C
Struga
Thursday, February 9, 2023
spot_img

Aksident i rëndë në Shkup, përplaset për vdekje një 40 vjeçar 

Një aksident i rënd ka ndodhur para pak çastesh përballë komunës së Gjorçe Petrovit ku një veturë ka aksidentuar për vdekje një person rreth moshës 40 vjeçare duke e hedhur gati 100 metra larg nga përplasja e fortë. Sipas informacioneve  shoferi dhe viktima janë nga komuna e Sarajit. Ambulanca dhe policia janë në vendngjarje dhe po hetohet rasti i plotë.

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles