13 C
Struga
Tuesday, September 27, 2022
spot_img

Ahmeti takon Lorik Canën: Të gjithë i kujtojmë grushtat e Lorikut në Beograd për ta mbrojtur flamurin tonë

Kreu i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti ka zhvilluar sot një takim me Agim e Lorik Canën.

“Me shumë nostalgji dhe mall prita sot Agim dhe Lorik Canën.

Kujtova frymën patriotike dhe sportive të KF Prishtina në vitet tona studentore të 1981 ku Agimi printe pandalshëm drejt ligës së parë asokohe, por edhe grushtat e Lorikut në Beograd për ta mbrojtur flamurin tonë.

Ju paça gjithmonë shëndosh e mirë të dashur miq-shkruan Ahmeti” ka shkruar Ahmeti në Fb.

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles