24 C
Struga
Wednesday, July 17, 2024
spot_img

8 жртви и 1348 нови случаи на Ковид-19

ИЈЗ соопшти дека во последните 24 часа позитивни се 1348 лица.

Соопштено е и дека има 8 починати, а 784 се оздравени.

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles