26 C
Struga
Monday, August 15, 2022
spot_img

35 vjeçari nga Struga kapet me drogë

Më 30 korrik 2022, rreth orës 13:30, në afërsi të një objekti hoteliere në zonën e Aeroportit, zyrtarë policorë nga Njësiti i Policisë Intervenuese në Shkup, kanë arrestuar 35-vjeçarin nga Struga.

Në pronësi të tij është gjetur marihuana dhe pas dokumentimit të plotë të rastit do të dorëzohet parashtresa përkatëse, njofton MPB.

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles