4 C
Struga
Saturday, February 4, 2023
spot_img

Џудо клубот ,,Дрим“ го освои третото место на Државното првенство за сениори

Џудо клубот Дрим го освои третото место на екипното Државно првенство за сениори.

,,Ова е голем успех за нашиот клуб на државно ниво. Честитки до џудистите на ЏК Дрим Струга како и честитки до сите останати екипи!,,-велат од џудо клубот ,,Дрим“.

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles